Apartament na parterze w La Quinta
La Quinta
- Cena
- 850 000 €
- Sypialnie
- 3
- Łazienki
- 3
- Powierzchnia zabudowy
- 161 m²
- Lokalizacja
- La Quinta
- Nr ref.
- R5041783
Zdjęcia












Luksusowy i przestronny apartament z 3 sypialniami i 3 łazienkami z pięknym widokiem na morze, położony w prywatnej, zamkniętej urbanizacji: Buenavista de La Quinta. Apartament ten znajduje się w kameralnym kompleksie składającym się z 6 apartamentów o wyjątkowym i charakterystycznym stylu architektonicznym, rzadko spotykanym w tym regionie, który stanowi kontrast dla wszechobecnej białej zabudowy. Kompleks oferuje bujne ogrody oraz wspólny basen. Buenavista jest znana ze swojej ekskluzywności, uprzywilejowanej lokalizacji i luksusowej jakości wykończenia. Nieruchomość wyposażona jest w system inteligentnego domu, elektryczne rolety, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, klimatyzację z funkcją chłodzenia i ogrzewania z indywidualnym sterowaniem, kominek, w pełni wyposażoną kuchnię z urządzeniami marki Siemens, sejf, najwyższej jakości marmurowe podłogi oraz wiele innych udogodnień. Ten położony na podwyższonym parterze apartament o ekspozycji południowej ma 161 m2 powierzchni zabudowanej oraz przestronny zadaszony i odkryty taras o powierzchni 67 m2, z którego roztaczają się najlepsze widoki na morze. Na taras można wyjść z salonu, głównej sypialni oraz jednej sypialni gościnnej. Jasna kuchnia posiada praktyczną przyległą pralnię oraz uroczy balkon francuski z wspaniałymi widokami. Do nieruchomości przynależy podziemne miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.
Apartament znajduje się w odległości spaceru od klubu, siłowni i spa La Quinta golf. W pobliżu znajdą Państwo również sklepy i restauracje.
Koszty bieżące
- Wspólnota: 310 € / miesięcznie
- Śmieci: 18 € / rocznie
- IBI: 767 € / rocznie
Kalkulator kosztów zakupu (Rynek wtórny (używana))
- ITP (podatek od przeniesienia) (7%): 59 500 €
- Opłaty notarialne: 1200 €
- Opłaty rejestrowe: 1000 €
- Opłaty prawne (1% + 21% VAT): 10 285 €
- Szacowane koszty całkowite: 71 985 €, 8.5% ceny zakupu
To są szacunki oparte na standardowych stawkach. Rzeczywiste koszty mogą się różnić w zależności od konkretnych okoliczności, szczegółów nieruchomości i obowiązujących zwolnień. Zalecamy konsultację z wykwalifikowanym prawnikiem w celu uzyskania dokładnego podziału.
O okolicy: La Quinta
Ekskluzywna enklawa na wzgórzu w gminie Benahavis, La Quinta skupia się wokół mistrzowskiego pola golfowego i oferuje rozległe widoki na dolinę aż do morza. Społeczność składa się z eleganckich willi i kamienic położonych wśród dojrzałych ogrodów, z silnym poczuciem prywatności i wspólnoty. Jej podwyższone położenie zapewnia chłodniejszy mikroklimat latem, a Marbella i Puerto Banús znajdują się zaledwie kilka minut jazdy samochodem.
- Widoki na pole golfowe
- Ekskluzywna
- Na wzgórzu
- Spokojna
- Zobacz wszystkie nieruchomości na sprzedaż w Benahavís
- Okolica: Benahavis
- Okolica: La Quinta
Więcej nieruchomości takich jak ta
- Apartament w Benahavis, 765 000 €, 3 Sypialnie, 2 Łazienki, Altos de La Quinta, Benahavis
- Apartament na środkowym piętrze w La Quinta, 789 000 €, 2 Sypialnie, 2 Łazienki, La Quinta
- Apartament na środkowym piętrze w La Quinta, 765 000 €, 3 Sypialnie, 2 Łazienki, La Quinta
- Apartament na środkowym piętrze w La Quinta, 695 000 €, 3 Sypialnie, 2 Łazienki, La Quinta
- Dupleks w Benahavis, 799 000 €, 3 Sypialnie, 3 Łazienki, La Quinta, Benahavis
- Apartament na parterze w La Quinta, 695 000 €, 3 Sypialnie, 2 Łazienki, La Quinta
- Duplex w Benahavis, 799 000 €, 3 Sypialnie, 3 Łazienki, La Quinta, Benahavis
- Duplex w Benahavis, 799 000 €, 3 Sypialnie, 3 Łazienki, La Quinta, Benahavis
- Apartament w Benahavis, 850 000 €, 3 Sypialnie, 3 Łazienki, La Quinta, Benahavis
- Apartament na parterze w La Quinta, 975 000 €, 3 Sypialnie, 3 Łazienki, La Quinta
- Wolnostojąca willa w La Quinta, 12 950 000 €, 7 Sypialnie, 9 Łazienki, La Quinta
- Penthouse w La Quinta, 885 000 €, 2 Sypialnie, 2 Łazienki, La Quinta